Internet pro firmy

Jste malá, střední nebo velká firma, jejíž nutností je být denně stabilně online? Máme pro Vás řešení! Veškeré individuální tarify pro vás modelujeme bez agregace s nerušeným přenosovým pásmem.

Potřeby každého firemního zákazníka jsou odlišné. Některé firmy kladou důraz na technickou podporu, jiné zase na rychlost příchozích a odchozích dat. Rádi s Vámi budeme konzultovat Vaše potenciální připojení a zpracujeme pro Vás individuální nabídku.

Zvolte si vhodný typ připojení pro Váš business

Pokud znáte datové potřeby Vaší firmy, volba spoje bude více než snadná. Vyberte si technologii pro Vaše efektivní připojení a konzultujte s naším technickým oddělením

1. Dedikovaný spoj ve vysokofrekvenčním pásmu

Vhodný typ vyhrazeného datového okruhu pro střední a velké firmy pro odběry od 5 do 100 Megabitů. Díky směrovosti spojů, dosahuje tento typ komunikační trasy téměř 100% dostupnost. Individuálně jsme pro Vás schopni připravit i spoje v 18 a 38 GHz pásmu do maximálních kapacit 300 Megabitů.

2. Vyhrazený optický okruh

Optický projekt šitý na míru nabízíme pouze pro velké firmy a organizace s potenciálním odběrem od 100 Megabitů do 10 Gigabitů. V takovém případě je zapotřebí počítat s minimálně půl roční lhůtou pro zpracování projektu a jeho následnou realizaci.

Přesunout se na začátek