Cena zahrnuje neomezené sledování televize pomocí www rozhraní na adrese www.simelon.tv, dále pomocí aplikací pro mobilní zařízení a pomocí set-top boxu pro klasické televizní přijímače. Současně lze televizi přehrávat na 4 zařízeních.

POŘIĎTE SI SIMELON.TV A ZÍSKEJTE více než 90 televizních kanálů, mobilní aplikace pro zařízení s Androidem a iOS, inteligentního programového průvodce, TV archiv s možností přehrávat pořady až 7 dní zpětně po jejich odvysílání a funkci vlastního nahrávání libovolných pořadů.

Základní tarify SIMELON.TV

Název tarifu Počet TV programů Cena / měsíc
SIMELON.TV MINI až 80 119 Kč
SIMELON.TV RODINA MAX MINI + další 399 Kč

Doplňkové programové balíčky SIMELON.TV

Název tarifu Počet TV programů Cena / měsíc
HBO + CINEMAX až 5 od 199 Kč

Ceník dalších služeb

Název služby SIMELON.TV
Instalace SIMELON.TV zdarma
TV archiv zdarma až 7 dní zpětně
Nahrávání pořadů zdarma
set-top box * Aktivace a zapůjčení na dobu poskytování služby 890 Kč jednorázově

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
* Set-Top Box – zařízení umožňující příjem SIMELON.TV na běžném televizoru

INFORMACE O SIMELON.TV

SIMELON.TV je služba zprostředkovávající televizní vysílání (a související nadstavbové služby). Televizní vysílání je tak možné sledovat skrze www stránku na adrese www.simelon.TV, pomocí aplikace pro operační systém Android, pomocí aplikace pro zařízení s iOS (zařízení společnosti Apple) a díky set-top boxu i na běžném televizoru.

SIMELON TV je v plné verzi dostupná pouze v síti SIMELON.

Jaké má SIMELON TV doplňkové služby?

Kromě běžného televizního vysílání vyvíjíme další funkce moderní digitální televize. Každý zákazník má v ceně televizního vysílání také TV ARCHIV, z něhož si může přehrávat pořady až 7 dní zpětně od jejich odvysílání. Součástí vysílání je také TELEVIZNÍ PRŮVODCE s programem pořadů a funkce OSOBNÍ NAHRÁVKY, díky níž si může zákazník své oblíbené pořady nahrávat a později je libovolně přehrávat..

Na kolika zařízeních mohu SIMELON.TV sledovat?

SIMELON.TV můžete sledovat na notebooku, počítači, mobilním telefonu nebo tabletu s iOS nebo OS Android a dalších podporovaných zařízeních. Vždy však platí, že SIMELON.TV je možné přehrávat na 4 libovolných zařízeních současně.

Provozovatel SIMELON.TV

Provozovatelem SIMELON.TV je MAZANA TV